top of page

Šárka Vaculíková (*1987)
 

Vystudovala jsem herectví na Pražeské konzervatoři a katedru Autorské tvorby a Pedagogik na Damu. Kromě natáčení seriálů Ulice a První krok jsem si zahrála i ve filmech Rafťáci, Můj vysvlečenej deník a Deset způsobů jak sbalit holku.

 

Hostovala jsem v divadlech Studio Dva v představení Hlava v Písku, Švandově divadle v Penězích od Hitlera a divadle v Českých Budějovicích. Nyní hraji v Divadle v Celetné své autorské představení Milena má problém, ale můžete mě vidět také v představení Klec nebo Srpen v zemi indiánů. V Divadle Bolka Polívky hraji v představení Tvrz a Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho. Na Letních Shakespearovských slavnostech mám tu čest objevit se v legendární inscenaci Veselé paničky Windsorské. V současné době jsem v angažmá v Divadle na Vinohradech.

 

Z filmové tvorby mám za sebou natáčení filmů David, Zloději zelených koní, Seznamka nebo pohádku Řachanda.

 

Jan Šikl (*1984)

 

 

Vystudoval jsem skladbu na Pražské konzervatoři.

 

Jako skladatel se kromě klasických kompozic věnuji i hudbě filmové a scénické. Spolupracoval jsem například s Orechestrem Berg, či Epoque Quartet. Jako bubeník a klávesista působím ve třech kapelách - Soliloqui, Korjen a Zabelov Group.

 

Ve volném čase se systematicky věnuji intuitivnímu hledání smyslu života.

 

 

www.jansikl.cz

Tereza Tomášová

produkce

Apolena Vacková

dramaturgie

Ondřej Michalík

světla, zvuk

bottom of page